شما در این صفحه پرسش و پاسخ های متداول در مورد پنل ارسال و دریافت پیامک را مشاهده می کنید، اگر سوالی در مورد پنل پیامک دارید که پاسخ داده نشده ، آن را در زیر همین صفحه بفرستید تفاوت پکیج های پنل پیامکی برنزی و نقره ای و طلایی در چیست؟ تفاوت در نوع امکانات ارائه شده در هر پکیج می باشد. پکیج پنل پیامک طلایی چه مزایایی دارد؟ پکیج طلایی فول امکانات با هزینه پیامک کمتر و قابلیتهای بیشتر می باشد بعد از ثبت نام برای پکیج پنل پیامک چه مدت زمان برای فعالسازی لازم است؟ بعد از ثبت نام و بارگذاری مدارک نیم ساعت بعد پکیج فعال میشود چه مدارکی برای ثبت نام پکیج پنل پیامک لازم است؟ اسکن کارت ملی و شناسنامه - شماره کارت بانکی به جهت مراحل بعدی (شارژ پکیج و ...) آدرس و کد پستی- شماره همراه به نام شخص طرز استفاده از پکیج پیامک به چه شکل است؟ کلیه اطلاعات در قسمت پشتیبانی سایت در فایلهای آموزشی موجود است اگر پکیج برنزی و رایگان را انتخاب کرده باشیم چه امکاناتی دارد؟ امکانات ارائه شده در هرکدام از پکیجهای پیامفا به مراتب بیشتر از پکیجهای سایتهای دیگر می باشد این مطلب حتی درمورد…
قوانین و مقررات تلفن ثابت ابری به شرح ذیل اعلام می گردد جهت سفارش یا توضیحات بیشتر تماس بگیرید تعریف واژگان : کاربر: به شخص حقیقی یا حقوقی اطلاق می شود که خدمات سرویس تلفن ثابت ابری مورد نیاز خود را از طریق سامانه سفارش می دهد. سامانه: بستر ارایه سرویس تلفن ثابت ابری به کاربران می باشد. ISP: ارائه دهنده خدمات سرویس تلفن ثابت ابری است که به کاربران امکان استفاده از آن را می‌دهد؛ درواقع واسط میان کاربر و سامانه می باشد. سرویس تلفن ثابت ابری: سرویسی است که به واسطه آن، تماس تلفنی "از" یا "به" شماره تلفن هایی که از طریق سامانه به کاربر توافق نامه واگذار می شود، برقرار می گردد. سرویس: عبارتست از اختصاص خدمات ابری به منظور برقراری تماس ورودی و خروجی با شماره تلفن های ثابت و سیار داخل کشور مطابق با قوانین و مقررات و امکان استفاده از امکاناتی نظیر فکس، IVR، گزارشات و ... . تعهدات کاربر : کاربر تعهد می نماید از موضوع خدمات ارایه شده در سرویس تلفن ثابت ابری به وی به طور کامل آگاه است. کاربر تعهد می نماید از موضوع دریافت این خدمت بر روی شبکه اینترنت ISP آگاهی دارد. سرویس تلفن ثابت ابری به…
تلفن ثابت ابری با پیش شماره اکثر شهر های ایران در پنل کاربران محترم پیامفا فعال شد ، افرادی هم که پنل ندارند می توانند به صورت رایگان در پنل ثبت کنند و سپس بصورت رایگان خط تلفن ابری را فعال کنند و فقط هزینه ناچیزی برای خرید خط پرداخت میکنید، و از مزایا و امکانات آن مثل ، تعریف داخلی و ... بصورت رایگان بهره ببرند. آموزش کامل در سایت موجود است، در صورتی که سوالی داشتید تماس بگیرید جهت ثبت نام بصورت رایگان اینجا کلیک فرمایید
ارسال پیامک از طریق الگو یا پترن به این صورت هست که شما بر اساس یک الگوی مشخص برای همه مشتریان خودتون به صورت هدفمند پیامک ارسال میکنید ، توجه داشته باشید که طبق متن الگو باید مواردی که تغییر میکنند در متن شما مثل نام و نام خانوادگی مخاطب باید در کروشه قرار بگیرد . استفاده از پترن برای ارسال پیامک بسیار موثر خواهد بود بخصوص برای خطوط خدماتی ، از دیگر مزایای ارسال پیامک از طریق الگو به سرعت بالای آن نیز می توان اشاره کرد .  
ارسال پیامک با نام تجاری - پیامفا حتما تاکنون از سمت ایرانسل با نام Irancell یا همراه اول به نام HAMRAHAVAL پیامک دریافت نموده اید. بجای شماره ارسال کننده پیامک، نام ایشان درج می شود. به این نوع ارسال ، ارسال پیامک با نام تجاری یا برچسب پیامک گفته می شود.در صورت در خواست مشتری و موافقت ايرانسل، "برچسب پيامک" به مشتری ارائه خواهد شد. در اين صورت به جای درج کد کوتاه در زمان دريافت پيامک در ارسال BTS، نام تجاری اختصاص يافته به مشتری در صفحه تلفن مشترک نمايش داده مي شود. در اپراتور ایرانسل حق استفاده سالیانه 100 میلیون ریال (10 میلیون تومان) و در اپراتور همراه اول حق استفاده سالیانه 1 میلیارد و 800 میلیون ریال (180 میلیون تومان) می باشد. ماليات بر ارزش افزوده به نرخ مصوب سالانه به کليه صورتحساب های صادره برای مشتری اضافه گرديده  که مي بايست توسط مشتری بعنوان بخشي از مبلغ نهايي صورتحساب به ايرانسل و همراه اول پرداخت گردد. شایان ذکر است پس از ارسال مدارک، پروسه از سوی شرکت ارتباطات سیار و یا ایرانسل انجام می گردد سپس برای رگولاتوری ارسال خواهد شد؛ لذا بازه زمانی دقیقی نمی توان برای انجام آن در نظر گرفت.   پیامفا، 24 ساعته و 7…
خط ثابت با پیش‌شماره 021 و 026 امکان ثبت خطوط پیامکی معادل خطوط تلفن ثابت شما را فراهم می سازد، البته اگر در تهران یا کرج ساکن هستید و امکان تماس سریعتر را برای دریافت کنندگان پیامک فراهم می کند. از مزایای این اپراتور ثبت خطوط معادل شماره تلفن تهران و کرج (امکان تماس پس از دریافت پیامک)، تعرفه پیامک به نسبت پایین (بیشتر از اپراتور 50001)، تعرفه پایین ثبت خطوط، قابلیت دریافت گزارش دقیق و بدون تداخل با خطوط تلفن می باشد.
خرید خط 5000 - پیام فا اپراتور 50001، بر خلاف دیگر اپراتورها، با شماره 5 شروع می شود. تعرفه پایین ارسال پیامک این اپراتور باعث جذب مشتری زیادی گردیده است. شما می توانید خطوط 15 و 14 رقمی اپراتور 5000 را بصورت رایگان از طریق پنل> عملیات حساب > خرید شماره، تهیه نمایید. خطوط با ارقام کمتر نیز از همین مسیر قابل دریافت می باشند. از مزایای این اپراتور می توان به خرید خطوط تنها به صورت سفارشی و انتخاب ارقام ، تعرفه پایین ثبت خطوط اختصاصی، بازگشت هزینه پیامک های نرسیده به مخابرات و امکان خرید سرشماره 8 رقمی و دریافت رایگان کلیه زیر شاخه ها تا 15 رقم (البته هزینه بالاتری به نسبت خطوط عادی دارد.) اشاره کرد.
خرید خط 3000 - پیام فا اپراتور 3000 نیازی به معرفی ندارد! قطعا همه تلوزیون رو برای یک بار هم که شده تماشا کردیم و زیرنویس برنامه ها رو دیدیم که شماره سامانه پیامکی شون رو نوشتن، همه با شماره 3000 شروع میشه. پس معلوم میشه اپراتور 3000 اپراتور معتبری هست و در حال حاضر 90% وزارت خانه ها و ادارات و سازمان ها از این اپراتور استفاده می کنند. سرعت ارسال خطوط این اپراتور متوسط بوده، نیاز به تمدید سالیانه ندارد، هزینه خطوط با ارقام بالا، پایین تر از اپراتور 1000 و 2000 می باشد. هزینه پیامک های تحویل نشده در این اپراتور نیز عودت می گردد. پیام فا میزبان کاربرانی که تمایل به استفاده از این خطوط را دارند، می باشد.
خرید خط 2000 - پیام فا اپراتور 2000 از با سابقه های بازار پیامک ایران محسوب می شود. ارسال پیامک با این اپراتور مزایایی از جمله سرعت ارسال بسیار بالای پیامک و گزارشات دقیق تحویل پیامک می باشد. هزینه ثبت خطوط این اپراتور به مراتب از بقیه اپراتورها بالاتر بوده و همچنین تعرفه ارسال پیامک آن متفاوت می باشد. هر ساله 60 الی 70 درصد مبلغ اولیه بابت تمدید خط از کاربر، توسط اپراتور دریافت می شود. با این تفاسیر پیام فا هزینه اولیه کمتری در ثبت این خطوط نسبت به بقیه شرکت ها از کاربر دریافت می کند.
خرید خط 1000 - پیام فا شرکت رهیاب گستر که بیشتر با عنوان اپراتور 1000 شناخته شده است از اپراتورهای قدیمی ارسال پیامک می باشد. سرعت ارسال این اپراتور بسیار بالا بوه و مراکز و سازمان‌های دولتی و خصوصی زیادی از این خطوط استفاده می‌کنند. از مزایای این اپراتور می توان به سرعت بسیار بالا در ارسال پیامک، قابلیت انتخاب شماره دلخواه، بازگشت هزینه پیامک های نرسیده به مخابرات، عدم نیاز به تمدید سالیانه و  قابلیت دریافت گزارش دقیق اشاره کرد. جهت خرید خط از این سرشماره از پنل کاربری خود وارد بخش عملیات حساب>خرید شماره شده و خط موردنظر را خریداری نمائید. خط پس از 24 الی 48 ساعت کاری برای شما فعال خواهد شد.
خط اختصاصی رایگان برای پنل پیامک - پیامفا کلیه کاربرانی که از سامانه های پیامکی استفاده می کنند موظف به اخذ یک خط اختصاصی جهت ارسال و دریافت پیامک هستند . پیامفا به منظور قدردانی و حمایت از کاربران خود اقدام به ارائه خط 14 رقمی رایگان با پیش شماره 5000 نموده است. شما می بایست پس از ثبت نام در سامانه و ارسال تصویر کارت ملی خود، پس از انجام فرآیند احراز هویت، به بخش خرید شماره مراجعه نموده و خط اختصاصی خود را تهیه بفرمایید. توجه بفرمایید خطوط با سرشماره های 1000، 2000، 3000، 021 و نام تجاری جهت خریداری فعال بوده، اما نیازمند پرداخت مبلغ خط می باشد که بصورت آنلاین برای شما محاسبه می گردد.
آموزش خدماتی کردن خط پنل پیامک - پیامفا طبق ابلاغيه شركت ارتباطات سيار ايران از اول ارديبهشت ماه سال ٩٢ ، سرشماره هاي ارسال پيامك به دو شاخه خدماتي و تبليغاتي به شرح ذيل دسته بندي ميشوند: شماره هاي خدماتي  متعلق به شركت ها، دفاتر و سازمانهايي است كه پيامكهايي با محتواي خدماتي، مشخص و در محدوده كاري همان مجموعه براي مخاطباني شناخته شده كه خود درخواست دريافت اين  پيامكها را داده اند، ارسال مي كنند و محتواي آن اطلاع رساني و ارائه خدمات به افراد داوطلب و شناخته شده است. هرگونه ارسال پيامک كه بدون رضايت صاحب تلفن همراه و بدون اطلاع ايشان صورت گيرد، پيامک تبليغاتي محسوب مي شود و ارسال اينگونه پيام ها براي مخاطباتي كه خود درخواست عدم دريافت اين پيامكها را داده اند امكانپذير نيست. کاربران پیامفا می توانند پس از ثبت نام در سامانه و دریافت خط اختصاصی خود از مسیر عملیات حساب > خرید شماره ، نسبت به تکمیل اطلاعات و فرم های لازم جهت شروع فرآیند خدماتی سازی خط خود اقدام نمایند. خدماتي شدن خطوط فقط براي اشخاص حقوقي كه داراي شناسه ملي و شماره ثبت مي باشند، امكان پذير است. ارائه تعهدنامه تكميل شده فايل پيوست، در سربرگ شركت يا سازمان به همراه مهر و امضاي صاحبان امضا. فرآیند خدماتی شدن خطوط از مسیر پشتیبانی > درخواست خط خدماتی انجام خواهد شد.
خط اشتراکی پنل پیامک - پیامفا خط اشتراکی  به خطوطی اطلاق می شود که بین همه کاربران سامانه به اشتراک گذاشته می شود و صرفا قابلیت ارسال پیامک را دارد و امکان دریافت پیامک روی خطوط اشتراکی میسر نیست. خطوط اشتراکی ترجیحا رند و کوتاه هستند. هدف از ارائه خطوط اشتراکی صرفا جهت سهولت کاربران برای ارسال پیامک های با تعداد کم و زیباتر شدن اطلاع رسانی یا تبلیغ ایشان می شود. در صورتی که کاربری قصد ارسال انبوه و مداوم داشته باشد، می بایست خط اختصاصی تهیه نماید. پیامفا بصورت 24 ساعته و 7 روز هفته در کنار شماست.
سامانه پیامک چیست ؟ پیام فا برای ارسال پیامک بصورت انبوه و با تعرفه پایین نیاز به نرم افزار تحت وبی با عنوان سامانه پیامک می باشد. امروزه شرکت های متعددی در زمینه ارائه خدمات پیام کوتاه در حال فعالیت هستند که هر کدام بسته به سیاست های فروش خود، تعرفه ارسال پیامک، هزینه خرید خط و هزینه استفاده از نرم افزار متفاوت می باشند. کاربران همیشه به دنبال استفاده از سامانه ای هستند که تعرفه ارسال پایین و هزینه استفاده از نرم افزار مقرون به صرفه ای داشته باشد. در این میان هزینه تمدید سالیانه مزید بر علت شده و امکان انتخاب پنل مناسب را برای کاربر دشوار می کند. پیام فا با نیازسنجی کاربران، سامانه پیامکی با رابط کاربری زیبا و تعرفه ارسال بسیار پایین را مهیا نموده است. سامانه پیامک حاضر با امکانات بسیار متنوع از جمله پاسخگوی خودکار، منشی عضویت ، ارسال سریع بر اساس پترن و ... می باشد. جهت مشاهده دمو سامانه اینجا کلیک کنید. نام کاربری و رمز عبور demo می باشد.
آموزش ارسال پیامک - پیام فا پس از تهیه سامانه پیامک و ارسال مدارک به منظور احراز هویت، می توانید نسبت به ارسال پیامک اقدام بفرمایید. در تصویر زیر، نحوه ارسال پیامک با استفاده از گزینه های موجود در منوی ارسال پیامک برای شما شرح داده شده است:  
ارسال پیامک تبلیغاتی - پیام فا یکی از بهترین و پُربازده ترین روش های تبلیغاتی، ارسال پیامک به مخاطبین هدف می باشد. بعید است مردی را پیدا کنیم که هر هفته چند بار پیامک تبلیغاتی اپیلاسیون دریافت نکرده باشد. یا اکثر خانم‌ها، احتمالاً پیامک تبلیغاتی کاشت موی طبیعی را دریافت کرده‌اند! از مزیت های ارسال پیامک تبلیغاتی، سرعت انتقال پیام به بازار هدف می باشد. در کمترین زمان ممکن شما می توانید تبلیغات خود را به افرادی که مدنظرتان هست، نمایش دهید. هزینه پایین تبلیغات پیامکی، وسوسه انگیزترین متد تبلیغاتی برای صاحبان کسب و کار می باشد. عدم نیاز به دانش فنی و تخصصی نیز تمایل به استفاده از این روش تبلیغاتی را دوچندان نموده است. پیام فا با عقد قرارداد مستقیم با اپراتورهای ارسال پیام کوتاه، تبلیغات پیامکی شما را با بهترین بازخورد و طبق برنامه ریزی منسجم تا دریافت نتیجه مطلوب توسط شما، انجام خواهد داد. جهت ثبت سفارش ارسال پیامک با شماره 09120045244 در تماس باشید.
ارسال پیامک انبوه - پیام فا بالک اس ام اس یا اصطلاحاً ارسال پیامک انبوه با دو روش قابل انجام می باشد. روش اول استفاده از GSM مودم بوده که به دلیل تأخیر در ارسال و کُند بودن فرآیند ارسال با GSM مودم، تقریبا این روش منسوخ شده و روش استفاده از سامانه پیامک معمول می باشد.در این روش شما از بانک شماره موبایل شخصی یا بانک شماره موبایل موجود در سامانه پیامک خود استفاده می کنید. پیامک مدنظر شما به وسیله سرشماره ای که انتخاب نموده اید ( سرشماره 1000 - 2000 - 3000 -5000 - 021،26 و یا ارسال با نام تجاری ) از طریق دستورات وب سرویسی به سمت اپراتور ارسال کننده پیام کوتاه ارسال شده و تحویل خطوط مخابراتی فعال می گردد. اولین گزارش تحویل پیامک تقریبا 15 الی 30 دقیقه پس از ارسال پیامک شما بروزرسانی می گردد. البته این گزارش بسته به تعداد شماره هایی که به آن ها پیامک ارسال نموده اید متفاوت می باشد. بطور مثال در رنج 30 یا 40 هزار شماره، تقریبا 12 ساعت برای آپدیت گزارش تحویل زمان لازم است. گزارش تحویل نهایی 24 ساعت پس از ارسال پیامک آماده می شود. شما می توانید با استفاده از نقشه،…