چرا داشتن سایت مهم است ؟

نوشته شده توسط
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

تا به حال به داشتن یک سایت برای کسب و کارتون فکر کردید ؟ در این مقاله قصد داریم چند نمونه از مزایا و امکاناتی که سایت برای شما عزیزان فراهم میکنه رو بهتون بگیم :

دسترسی آسان مشتری به شما


در دنیای فناوری اطلاعات ، مردم هر اطلاعاتی که لازم داشته باشند را فقط کافیه در اینترنت سرچ کنند به عبارت دیگر امروزه مردم از اینترنت به جای دفترچه تلفن استفاده می‌کنند داشتن سایت قطعا یکسری از مشتریان جدید رو به شما وصل میکنه


سایت به شما اعتبار می‌بخشد


هرچه کسبو کار و بیزینس شما بروز تر و آپشن های بیشتری داشته باشد علاوه بر اینکه یک وجه تمایز بین شما و دیگران ایجاد میکند اعتبار شما را در چشم مشتری افزایش میدهد. کسبو کار شما در چشم مشتری بزرگ تر میشود و مشتری با اعتماد بیشتری از شما خرید میکند.

داشتن سایت مشتری‌های جدید را جذب شما می‌کند


سهولت و آسانی ،صرفه جویی در وقت ، و سرعت دسترسی از عواملی هست که باعث شده روز به روز بازار کسبو کار های اینترنتی بیشتر شود .
 مخصوصا در زمان وجود عواملی از قبیل بیماری کرونا ، وجود ترافیک های سنگین ، الودگی یا سردی هوا و ... کسبو کار های اینترنتی مثل یک آهنربا مشتریان زیادی جذب کردند.

اطلاعات مشتری را داشته باشید و آن را به مشتری وفادار کسب و کارتون تبدیل کنید


یکی از امتیازاتی که سایت به صاحبان کسب و کار میدهد حفظ ارتباط با مشتریان است که یک جور دلگرمی و آسودگی خاطر به مشتریان میدهد سامانه های پیامکی یک مثال بجاست ملموس ترین امکانات این سامانه تبریک سالروز تولد هست دقیقا کاری که بانک ها هر ساله میکنند .
 

سایت به شما کمک می‌کند که توی خواب هم فروش داشته باشید


 شما هر چقدر هم در تجارت قوی و با پشتکار باشید ، بزرگ ترین فروشگاه و یا تولیدی رو هم داشته باشید نمی توانید ۲۴ ساعته فعالیت کنید ؛ سایت دقیقا همانگونه که میخواهید بدون داشتن محدودیت استفاده زمانی و مکانی به جای شما کار می کند  و نقش بازاریاب آنلاین را برای شما ایفا می کند  .

همه موارد بالا دلیلی محکم برای داشتن سایت شماست در هر فعالیت و زمینه ای که هستید اطمینان داشته باشید که به سایت نیاز پیدا میکنید برای اینکه بتونید یک سایت خوب و با تمام امکانات رو داشته باشید باید به کسی مراجعه کنید که همه موارد لازم رو بتونه با قیمت و کیفیت مناسب در اختیارتون بذاره ، کارشناسان ما در واحد فناوری اطلاعات 24 ساعت شبانه روز پاسخگوی شما عزیزان هستند تا بتونن رویای شما رو برای داشتن یک سایت با امکانات کامل و ایده آل محقق کنن برای ثبت سفارش اینجا کلیک کنید .

آخرین ویرایش در یکشنبه, 02 بهمن 1401 19:51