ارسال پیامک انبوه از روی نقشه

نوشته شده توسط
این مورد را ارزیابی کنید
(1 رای)

ارسال پیامک انبوه از روی نقشه

یکی دیگر از روش های ارسال پیامک انبوه ، ارسال از روی نقشه است که بسیار کارآمد و پربازده می تواند باشد برای کسانی که به تازگی در یک مکانی شروع به کار و فعالیتی کرده اند به جهت اطلاع رسانی به مخاطبین هدفشان که در آن منطقه ساکن هستند ؛  با استفاده از این امکان می توانید پس از انتخاب شهر به راحتی منطقه مورد نظرتان را از روی نقشه انتخاب کنید و به مشترکین همراه اول و ایرانسل آن منطقه به تعداد موردنظرتان پیامک ارسال نمایید.

توجه داشته باشید که در حال حاضر تنها نقشه شهرهای تهران، کرج، تبریز، همدان، قزوین ، اصفهان، مشهد، اهواز، بندرعباس، گرگان، کرمانشاه، کرمان، زاهدان، بابل، آمل ،شیراز، رشت ، قم ، اراک ، یزد ، زنجان، ارومیه ، اردبیل و اسلامشهر به سامانه اضافه شده است و به زودی در به روزرسانی های بعدی نقشه سایر شهرها به این بخش اضافه خواهد شد.

و نکته دیگر اینکه در ارسال ایرانسل ، هیچ گونه بازگشت اعتباری از سمت اپراتور انجام نمی گردد.

در این نوع ارسال کاربران می توانند چندین منطقه از یک شهر را انتخاب نمایند و بصورت همزمان ارسال خواهد شد ، و حتما می بایست بر روی دکمه همراه اول و ایرانسل کلیک نمایید تا ارسال انجام شود.

دقت کنید، در این نوع ارسال، بر مبنای کدپستی مندرج در سند ثبت نام سیمکارت ارسال انجام می گردد .

برای اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید و یا در سامانه پیامفا تیکت بزنید ، کارشناسان ما در اولین فرصت و در کوتاهترین زمان ممکن پاسخ شما را خواهند داد .

آخرین ویرایش در یکشنبه, 17 مهر 1401 17:53